SIMP SIMP SIMP
SIMP SIMP SIMP
 
Bal Andrzejkowy SIMP 2009

        Już po raz drugi w dniu 29 listopada odbył się "Bal Andrzejkowy SIMP 2009" zorganizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich - Koło Terenowe SIMP w Chojnowie.
Impreza przygotowana została na ponad 160 osób w Sali Balowej ODR w Piotrowicach.
Oprawę muzyczną i prowadzenie konkursów zapewnił zespół "Swing" z Legnicy.
Jedną z cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem atrakcji wieczoru (zwłaszcza przez Panie) były wróżby z wosku, tarota i wahadełka, które oferowała profesjonalna wróżka Małgorzata.
Uczestnicy balu mogli wziąć udział w wielu konkursach, w których do wygrania były cenne nagrody. W konkursie dla panów, w którym wygrywał ten, kto najszybciej zagwizdał po zjedzeniu porcji ciastka, bułki tartej oraz popiciu kieliszkiem alkoholu, do wygrania był zestaw elektronarzędzi o wartości 300 zł ufundowany przez Dyrektora Ośrodka SIMP-EKSPERT.
Panie zacięcie walczyły o talon na 300 zł do sieci perfumerii Douglas. Zabawa polegała na przelaniu jak największej ilości wody z butelki trzymanej pomiędzy udami do drugiej umieszczonej w baseniku kąpielowym.
Wszystkie osoby biorące udział w konkursach dostawały nagrody pocieszenia; wielopaki piwa, bombonierki oraz koszulki SIMP-owskie. W losowaniu szczęśliwego numeru biletu zwycięska para otrzymała zaproszenie na weekendową wycieczkę do pięknego Wiednia o wartości 1000 zł.
Poziom imprezy oraz jej bardzo bogata oprawa wymagały zaangażowania przy jej realizacji wielu osób stąd bardzo duża pomoc została udzielona przez większość członków naszego Koła Terenowego. Dzień przed balem zaangażowanych w jego organizację było ok. 20 osób w tym i również całe rodziny niektórych członków koła. Impreza zgodnie z oczekiwaniami trwała do białego rana, ostatni goście udali się na zasłużony odpoczynek o godzinie 5.30 dnia następnego.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób i firm zaangażowanych w przygotowania Balu, bez których realizacja przedsięwzięcia nie była by możliwa.

W organizacji balu finansowo lub rzeczowo pomogli:
  Agencja Ochrony Pracy i Środowiska BHPE S.C. Paweł & Ryszard Pacuła
  Biuro Podróży GROMAD w Chojnowie
  Ośrodek Doskonalenia Zawodowego i Rzeczoznawstwa SIMP-EKSPERT
fot. P. Kiwacz
SIMP

Aktualizacja: 06.04.2018
 

Copyright© 2007-2018 by SIMP Chojnów