SIMP SIMP SIMP
SIMP SIMP SIMP
 
Bal Andrzejkowy SIMP 2010

        Zarząd Koła Terenowego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Machników Polskich w Chojnowie już po raz trzeci dnia 27 listopada 2010 r. zorganizował "Bal Andrzejkowy SIMP 2010". Ogromne zainteresowanie tegoroczną edycją przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, którymi zostali: Michał Berezowski, Piotr Kiwacz oraz Zbigniew Metanowski. Impreza dla ponad 190 osób, odbyła się w Sali Balowej w Tomaszowie Bolesławieckim. Udział w balu, jak co roku wzięli przyjezdni członkowie z kół SIMP z Jawora, Chocianowa, Głogowa i Legnicy którym zapewniono transport oraz nocleg.
Dołożono wielu starań aby uczestnicy balu mogli wziąć udział w wielu konkursach i zabawach z cennymi nagrodami. W zabawie dla Pań do wygrania był bon podarunkowy do sieci sklepów APART, natomiast w konkursie dla Panów po "wyczerpującym boju" polegającym na opróżnieniu butelki piwa przez cieniutką słomkę, szczęśliwiec wygrał markowy zestaw elektronarzędzi. Wszystkie osoby biorące udział w konkursach otrzymywały nagrody pocieszenia: dziesięciopaki piwa, bombonierki oraz koszulki z logo stowarzyszenia.
Losowanie szczęśliwego numeru biletu, wygrała para którą organizatorzy zaprosili na weekendową wycieczkę do pięknej Pragi w dogodnie wybranym terminie. Tradycyjnie wszyscy uczestnicy przez całą noc mogli korzystać z usług tarocistki Moniki, która zapewniała wieczór pełen wróżb i magii. Bardzo gorąco został przyjęty profesjonalny show taneczny - pokaz tańców orientalnych w wykonaniu grupy Agencji Artystycznej Farida. Poziom imprezy oraz jej bogata oprawa wymagały zaangażowania przy jej realizacji wielu osób oraz środków. Bardzo duża pomoc została udzielona przez członków naszego Koła oraz wiernych sponsorów, którzy jak zawsze materialnie wsparli również i tę inicjatywę.
Impreza zgodnie z oczekiwaniami trwała to bardzo późnych godzin nocnych, a spora część uczestników opuszczając salę balową mogła podziwiać uroki pierwszego śniegu w świetle porannego brzasku nowego dnia.
W organizacji balu finansowo lub rzeczowo pomogli:
  Agencja Ochrony Pracy i Środowiska BHPE S.C. Paweł & Ryszard Pacuła
  Biuro Podróży GROMAD w Chojnowie
  Ośrodek Doskonalenia Zawodowego i Rzeczoznawstwa SIMP-EKSPERT
fot. P. Kiwacz
SIMP

Aktualizacja: 06.04.2018
 

Copyright© 2007-2018 by SIMP Chojnów