SIMP SIMP SIMP
SIMP SIMP SIMP
 
Bal Andrzejkowy SIMP 2011

        W dniu 19 listopada 2011 r. po raz czwarty odbył się "Bal Andrzejkowy SIMP" zorganizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich - Koło Terenowe w Chojnowie.
Tym razem impreza została zorganizowana w malowniczym zajeździe "Złota Róża", gdzie wspólnie bawiło się około 120 osób.
Już po raz trzeci do wspólnej zabawy na parkiecie zaprosił wszystkich uczestników zespół "Swing" z Legnicy.
Niezmiennie od czterech lat cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem atrakcją wieczoru (zwłaszcza przez Panie) były wróżby z wosku, tarota i wahadełka, które oferowała profesjonalna wróżka Małgorzata.
Uczestnicy balu mogli wziąć udział w wielu konkursach, w których do wygrania były cenne nagrody. W konkursie dla panów, w którym wygrywał ten, kto najszybciej zjadł całą cytrynę, do wygrania był zestaw narzędzi o wartości 300 zł.
Panie zacięcie walczyły o kupon podarunkowy na 300 zł do sieci sklepów odzieżowych Mohito. Oprócz zwycięzców wszystkie osoby biorące udział w konkursach dostawały nagrody pocieszenia; wielopaki piwa, bombonierki oraz koszulki SIMP-owskie.
W losowaniu szczęśliwego numeru biletu zwycięska para otrzymała zaproszenie na weekendową wycieczkę do Pragi o wartości 1000 zł.
Niepowtarzalny i niezapomniany charakter balu zapewnił profesjonalny pokaz sztucznych ogni zaprezentowany przez firmę ARTES Widowiska Pirotechniczne ze Strzelc Opolskich.
Poziom imprezy oraz jej bardzo bogata oprawa wymagały zaangażowania przy jej realizacji wielu osób, stąd bardzo duża pomoc została udzielona przez większość członków naszego Koła Terenowego. Dzień przed balem zaangażowanych w jego organizację było ok. 20 osób w tym i również całe rodziny niektórych członków koła. Impreza zgodnie z oczekiwaniami trwała do białego rana, ostatni goście udali się na zasłużony odpoczynek o godzinie 5.00 dnia następnego.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób i firm zaangażowanych w przygotowania Balu, bez których realizacja przedsięwzięcia nie była by możliwa.


W organizacji balu pomogli:
  Agencja Ochrony Pracy i Środowiska BHPE S.C. Paweł & Ryszard Pacuła
  Elster-Projekt Andrzej Kędrzyński
  Elikomp Paweł Sosnowski
  Ośrodek Doskonalenia Zawodowego i Rzeczoznawstwa SIMP-EKSPERT
  SIMP Oddział w Legnicy
  Visual Studio Jakub Halikowski
Opracował:
Michał Berezowski

* * * * *
* * * * *
* * * * *
* * * * *
* * * * *
* *      fot. P. Kiwacz
G. Kawerski

Andrzejki 2011SIMP

Aktualizacja: 06.04.2018
 

Copyright© 2007-2018 by SIMP Chojnów