SIMP SIMP SIMP
SIMP SIMP SIMP
 
Bal Andrzejkowy SIMP 2012

        W dniu 24 listopada 2012 już po raz piąty odbył się "Bal Andrzejkowy SIMP 2012" zorganizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich - Koło Terenowe SIMP w Chojnowie.
W bardzo miłej scenerii sali balowej w Lubiatowie przygotowana została zabawa dla 130 osób; członków oraz sympatyków Kół Terenowych z Legnicy, Jawora, Chocianowa, oraz Chojnowa.
Oprawę muzyczną na żywo po raz kolejny zapewnił zespół muzyczny "Swing" z Legnicy.
Jak co roku, cieszącą się ogromnym zainteresowaniem atrakcją wieczoru były wróżby w wykonaniu profesjonalnej wróżki Małgorzaty.
Przerwy w zabawie na parkiecie wypełnione były licznymi konkursami, w których do wygrania były cenne nagrody. W konkursie dla panów, w którym wygrywał ten, kto najszybciej za pomocą klucza oczkowego odkręcił nakrętkę kontrującą z nagwintowanego pręta długości 25cm, do wygrania był zestaw kluczy o wartości 350 zł.
Moc prawdziwego ducha rywalizacji pokazały nam panie, zacięcie walczące o talon o wartości 300 zł do sieci sklepów Intimissimi. Zabawa polegała na łowieniu pływających w baseniku z wodą rybek, za pomocą sprzętu wędkarskiego. Główną atrakcją wieczoru były występy taneczne pań ze szkoły tańca "Farida", który był bardzo oklaskiwany, zwłaszcza przez męską część naszych gości.
Wszystkie osoby biorące udział w konkursach dostawały nagrody pocieszenia; butelki regionalnej siwuchy, bombonierki oraz koszulki SIMP-owskie. W losowaniu szczęśliwego numeru biletu zwycięska para otrzymała zaproszenie na weekendową wycieczkę do pięknej Pragi o wartości 1000 zł.
Poziom imprezy oraz jej bardzo bogata oprawa wymagały zaangażowania przy jej realizacji wielu osób, stąd bardzo duża pomoc została udzielona przez większość członków naszego Koła Terenowego.
Impreza zgodnie z oczekiwaniami trwała do białego rana, ostatni goście udali się na zasłużony odpoczynek o godzinie 5.30 dnia następnego.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób i firm zaangażowanych w przygotowania Balu, bez których realizacja przedsięwzięcia nie była by możliwa.

W organizacji balu pomogli:
  Agencja Ochrony Pracy i Środowiska BHPE S.C. Paweł & Ryszard Pacuła
  Mölndals Industriprodukter Polska Sp. z o.o.
  Elikomp Paweł Sosnowski
  MKS - BUD Marek Korbela
  SDS Automatyka - Wrocław
  Ośrodek Doskonalenia Zawodowego i Rzeczoznawstwa SIMP-EKSPERT
  SIMP Oddział w Legnicy
  Visual Studio Jakub Halikowski
  Biuro Podróży GROMAD w Chojnowie
  Pakt Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia BHP

Opracował:
Zbigniew Metanowski

* * * * *
* * * * *
* * * * *
* * * *  fot. P. Kiwacz

Andrzejki 2012SIMP

Aktualizacja: 06.04.2018
 

Copyright© 2007-2018 by SIMP Chojnów