SIMP SIMP SIMP
SIMP SIMP SIMP
 
Bal Andrzejkowy SIMP 2013

        W dniu 29 listopada 2013 po raz szósty odbył się "Bal Andrzejkowy SIMP 2013" zorganizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich - Koło Terenowe SIMP w Chojnowie.
        W tym roku bawiliśmy się w 130 osobowej grupie w bardzo miłej scenerii nowo odremontowanej sali balowej "Domu Chemika" w Chojnowie. Już tradycyjnie gośćmi naszej uroczystości byli członkowie oraz sympatycy stowarzyszenia z kół terenowych z Legnicy, Jawora, Chocianowa oraz Chojnowa.
Oprawę muzyczną na żywo zapewnił zespół muzyczny "Bajan" z Oławy.
        Jak co roku, cieszącą się ogromnym zainteresowaniem atrakcją wieczoru były wróżby w wykonaniu profesjonalnej wróżki. Przerwy w zabawie na parkiecie wypełnione były licznymi konkursami, w których do wygrania były cenne nagrody. Dla pań ufundowano bon upominkowy do sieci perfumerii, a dla panów okazały zestaw kluczy. Wartość każdej z nagród to 300 zł. Zarówno konkurs dla Pań jak i dla Panów w tym roku pomyślany był w konwencji "dokonywania właściwych wyborów" i zaprezentowania poziomu podstawowych umiejętności niezbędnych podczas domowych prac. Panowie między innymi musieli zwymiarować przy użyciu suwmiarki z noniuszem wytoczony w metalu wałek. Panie prezentowały swoje umiejętności manualne - podczas szycia przy użyciu igły nici oraz naparstka. Wszystkie osoby biorące udział w konkursach dostawały nagrody pocieszenia; wielopaki piwa, bombonierki oraz koszulki SIMP-owskie.
        Główną atrakcją wieczoru były występy taneczne grupy STUDIA TAŃCA I RUCHU I&A KOWALSCY z Jawora. Zaprezentowane zostały różne style artystyczne, lecz najgłośniej oklaskiwane były pokazy w wykonaniu najmłodszych tancerzy i tancerek związane z tzw. "tańcem ulicy" - street dance w rytm muzyki: R'n'B i hip hop. Odważniejsi uczestnicy naszego balu wzięli udział w warsztatach tanecznych połączenia styli latynoamerykańskich. Występy nowicjuszy spotkały się z bardzo dużym entuzjazmem i uznaniem wszystkich gości oklaskujących pierwsze poczynania na parkiecie przy nadzorze i wskazówkach profesjonalnych trenerów ze Studia Tańca.
W losowaniu szczęśliwego numeru biletu zwycięska para otrzymała zaproszenie na weekendową wycieczkę do hotelu SPA w Karpaczu o wartości 1000 zł.
Poziom imprezy oraz jej bardzo bogata oprawa wymagały zaangażowania przy jej realizacji wielu osób, stąd bardzo duża pomoc została udzielona przez większość członków naszego koła terenowego.
Impreza zgodnie z oczekiwaniami trwała do białego rana.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób i firm zaangażowanych w przygotowania Balu, bez których realizacja przedsięwzięcia nie była by możliwa.

W organizacji balu pomogli:
  Agencja Ochrony Pracy i Środowiska BHPE S.C. Paweł & Ryszard Pacuła
  Mölndals Industriprodukter Polska Sp. z o.o.
  Elikomp Paweł Sosnowski
  Hydro – Rem Łukasz i Wiesław Dec
  Ośrodek Doskonalenia Zawodowego i Rzeczoznawstwa SIMP-EKSPERT
  SIMP Oddział w Legnica
  Biuro Podróży GROMAD w Chojnowie
  Pakt Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia BHP
Opracował:
Zbigniew Metanowski

* * * * *
* * * * *
* * * * *
* * * * *
* * * * *fot. P. Kiwacz

Andrzejki 2013SIMP

Aktualizacja: 06.04.2018
 

Copyright© 2007-2018 by SIMP Chojnów