SIMP SIMP SIMP
SIMP SIMP SIMP
 
OTWARCIE KOŁA TERENOWEGO W CHOJNOWIE

      W dniu 29. marca 2007 r. w sali szkoleniowej Agencji BHPE w Chojnowie miało miejsce oficjalne rozpoczęcie działalności Koła Terenowego w Chojnowie.
Na uroczystości gościliśmy kolegów z kół terenowych SIMP z Jawora, Legnicy, Chocianowa i Głogowa. Obecni byli również m.in.: burmistrz miasta Chojnowa Jan Serkies, dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie Kazimierz Grabowski oraz dr inż. Henryk Chrostowski z Politechniki Wrocławskiej.
Uroczystość poprowadził przewodniczący Koła Terenowego SIMP w Chojnowie kol. Zbigniew Metanowski. W trakcie spotkania zaprezentowany został film promujący nasze miasto, a także głos zabrał burmistrz Chojnowa Jan Serkies. Krótkie przemówienie wygłosił kol. Ryszard Pacuła - właściciel obiektu, w którym odbywała się uroczystość. Następnie głos zabrał kol. Tadeusz Kret, prezentując osiągnięcia swojej firmy w dziedzinie hydrauliki i mechaniki, m.in. poprzez stworzenie układów hydraulicznych do cięcia wielkogabarytowych kominów przemysłowych.
Kolejnym punktem spotkania był wykład dra Chrostowskiego na temat "Napędy hydrauliczne - prognozy rozwoju".
Podczas spotkania odbyło się wręczenie legitymacji nowym członkom SIMP.
Po zakończeniu części oficjalnej spotkania goście udali się do restauracji "Wiatrak" w Jerzmanowicach koło Chojnowa, w której przy okazji spotkania koleżeńskiego zorganiowany został poczęstunek.


* * * * *
* * * * *
* * * * *
* *      
fot. R. Kaczyński

SIMP

Aktualizacja: 06.04.2018
 

Copyright© 2007-2018 by SIMP Chojnów