SIMP SIMP SIMP
SIMP SIMP SIMP
 
Spotkanie przedwakacyjne
członków Koła Terenowego SIMP w Chojnowie

      19 czerwca 2008 r. w restauracji "Pałacyk" odbyło się uroczyste zebranie członków Koła Terenowego SIMP w Chojnowie. Obrady prowadził przewodniczący koła kol. Zbigniew Metanowski.
      Spotkanie rozpoczęte zostało minutą ciszy dla uczczenia pamięci zmarłego w dniu 17 czerwca 2008 r. kolegi Jana Susmęda, wieloletniego członka dawnego Koła Zakładowego SIMP przy Fabryce Maszyn Rolniczych "Agromet-Dolzamet" w Chojnowie i znakomitego inżyniera, aktywnie i intensywnie działającego m.in. w zakresie ekspertyz, opracowań technicznych i energetycznych do końca swoich dni.
      Swoją obecnością obrady uświetnili zaproszeni goście: skarbnik Oddziału SIMP w Legnicy kol. Bernard Ślązak, sekretarz Oddziału SIMP kol. Henryk Łukasik i członek honorowy SIMP kol. Kazimierz Matys.
      Kolejnym punktem spotkania było uhonorowanie całości działań i wieloletniego intensywnego zaangażowania kol. Włodzimierza Boczka na rzecz propagowania działalności Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich. Odznakę im. Henryka Mierzejewskiego, przyznaną przez Zarząd Główny SIMP wręczył kol. Aleksander Kopeć.
      Następnym punktem w obradach było przyjęcie w poczet członków Koła Terenowego SIMP w Chojnowie kolegów: Aleksandra Kopcia, Jana Salachny, Ireneusza Madeiskiego, Jerzego Zielińskiego i Marka Koleśnika.
      W dalszej części spotkania poruszone zostały następujące tematy: omówienie przebiegu i wyniki Samochodowego Rajdu SIMP Chojnów 2008, który odbył się w dniu 7 czerwca 2008, przedstawienie rozliczenia kosztów Rajdu, przedstawienie sytuacji finansowej koła, przedstawienie pomysłu organizacji wyjazdu do Brna na Międzynarodowe Targi Maszynowe, które odbędą się w dniach 15-19.09.2008, przedstawienie pomysłu kol. Waldemara Gabrysia z KT SIMP w Głogowie w sprawie organizacji konferencji naukowo-techniczej w sprawie bezpieczeństwa maszyn.
      Po zakończeniu obrad uczestnicy spotkania zostali zaproszeni przez kol. Włodzimierza Boczka na poczęstunek z okazji nadania odznaczenia.* * * * *
* * * * *
* * * * *
* * * *  
fot. P. Kiwacz

SIMP

Aktualizacja: 06.04.2018
 

Copyright© 2007-2018 by SIMP Chojnów