SIMP SIMP SIMP
SIMP SIMP SIMP
 
Posiedzenie OW SIMP w LEGNICY
na terenie "KUŹNI JAWOR S.A." w Jaworze

      24. października 2007 r. w sali konferencyjnej "Kuźni Jawor S.A." w Jaworze odbyło się posiedzenie Okręgu Wojewódzkiego SIMP w Legnicy. Gospodarzami spotkania byli członkowie Koła Terenowego z Jawora.
Podczas spotkania dr inż. Jan Sińczak, prof. Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie przeprowadził wykład nt. "Nowe tendencje w procesach kucia".
Następnie dyrektor "Kuźni Jawor S.A." Kazimierz Łachajczyk w krótkim przemówieniu przedstawił informacje o zakładzie, opowiadając o jego historii, strategii rozwoju i planach na przyszłość. Ponadto omówił stosowaną w Kuźni technologię produkcji oraz gałęzie przemysłu, dla których zakład produkuje rozmaite wyroby.
Kolejnym punktem spotkania było zwiedzanie hal produkcyjnych Kuźni.
      Po zakończeniu części oficjalnej spotkania członkowie posiedzenia zaproszeni zostali do restauracji "Kameleon", tuż przy budynku Kuźni, w której przy okazji spotkania koleżeńskiego zorganiowany został okolicznościowy poczęstunek.
Koło Terenowe w Chojnowie reprezentowali koledzy: Włodzimierz Boczek, Bartłomiej Berezowski, Zbigniew Metanowski, Tomasz Stegient i Piotr Kiwacz.


* * * * *
* * * * *
* * * * *
* * * * *
fot. P. KiwaczSIMP

Aktualizacja: 06.04.2018
 

Copyright© 2007-2018 by SIMP Chojnów